Kurumsal

Seneca Mühendislik
MİSYON

Temelini attığımız her projede kaliteden asla ödün vermeksizin, güvenilir ve etkin endüstriyel çözümler üretiyoruz. Müşterilerimizin memnuniyet ve gülen yüzlerinden aldığımız güç ile yolumuza devam ediyoruz.

Çünkü biz her zaman daha iyisini hayal ediyoruz.

VİZYON

İnsan odaklı ve doğaya saygılı, sahip olduğu değerleri koruyan, koruduğu değerlere sahip çıkan firmamız sektörün önde gelen markası olarak yolunda emin adımlarla yürürken, kaliteli ve kusursuz hizmet politikamız ile çalışmalarımızın altına imzamızı gururla atıyoruz.

KALİTE POLİTİKASI

Seneca Mühendislik’in varlık nedeni müşterileri için kalite ve güvenin simgesi olmaktır. Bu amaca ulaşmak için organizasyonumuzu geliştirir, güçlendirir ve yetkilendiririz. Tüm kaynaklarımızı etkin ve verimli kullanarak aşağıdaki ilkelerimiz doğrultusunda hareket ederiz.


Seneca Mühendislik Harun GÜNGÖRDÜ
Seneca Mühendislik Yönetim Kurulu Başkanı
İLKELERİMİZ

MÜŞTERİ ODAKLILIK

Her müşteri bizim için özeldir. Müşteriyi memnun edecek ayrıntıları parça parça oluştururuz. Endüstriyel ihtiyaçları, rahat, ergonomik ve innovatif tarzda yaratırız. Kazancımız müşteri memnuniyetini sağlama derecemizdir.

KALİTE

Üretimlerimizde mükemmeli yakalamak için kalite vazgeçilmezimizdir. Müşterilerimizin ulaşabilecekleri yüksek kalitede ürünleri, saygın markaları, en iyi hizmet ile sunarız. Çalıştığımız tedarikçiler ve çözüm ortaklarımızı titizlikle seçer, mükemmel uygulamaları yapmaları için sürekli eğitir ve denetleriz.

SÜREÇ YÖNETİMİ

Her işte istenilen performans seviyesini elde etmek için işleyişi süreç bazlı oluşturur, adım adım tarifler, dokümante eder ve uygularız. Bu sayede her işte, her seferinde istenilen kaliteyi yakalarız.

 

HEDEFLERLE YÖNETİM

Sonuç odaklı çalışma kültürü yaratmak, zaman yönetimine destek olmak, eldeki kaynakları doğru yönlendirerek en fazla verimi almak için tüm organizasyonun hedeflerle çalışmasını isteriz. Bu şekilde çalışan kişinin büyük resmi görerek işini anlamlandırmasını ve işyerine bağlılığının artmasını sağlarız.

ÇÖZÜM ÜRETMEK

Müşteri beklentilerinin doğru anlaşılması ve ihtiyaçlarının analiz edilerek kendisine uygun ürün ve hizmeti sunmak esastır. Bunu sağlamak için eğitimli uzman kişiler ile çalışır, müşteriye uygun alternatifler üretiriz. Yaratıcı çözümleri en uygun maliyetlerde sunarız.

SÜREKLİ GELİŞME

Değişim ve yeniliklere her zaman açığız, girişimci ruhumuzla yeni fikirleri araştırır, destekler ve uygularız. Pazardaki gelişmeleri takip eder, yeni fırsatları araştırır, değişime öncülük ederiz.

 

TAKIM ÇALIŞMASI

İnsanlarımızın yeteneklerini, gücünü ve yaratıcılığını ortaya çıkarmak, gelişmelerine imkân sağlamak için takım çalışmasını destekler ve uygun ortamlar yaratırız.

BİLGİ VE EĞİTİM

En değerli hazine bilgidir, dikkat ve hatasızlığı getirir. Çalışanlarımızı, tedarikçilerimizi en iyi şekilde eğitiriz. Kurumsal hafızanın güçlenmesi ve bilgi bankasının oluşturulması için, çalışanların deneyimlerini paylaşacağı eğitim grupları oluştururuz. Bilgiye çabuk ulaşan, işleyen ve dağıtan bir şirket olma yolunda altyapı ve sistem çözümlerini bünyemize entegre ederiz.

İŞ AHLAKI VE DÜRÜSTLÜK

Şirketimizin isminden de anlaşılacağı üzere iş hayatında ahlak ve dürüstlükten asla vazgeçmeyiz. Tüm davranışlarımızın ve çalışma sistemimizin temeli, ilkelerimiz ile beraber ahlak ve dürüstlük üzerine oturur.

Romalı Filozof Seneca'nın da dediği gibi: "İnsanlar ne kadar mertçe yaşadıklarını değil, ne kadar uzun yaşadıklarını umursuyorlar. Ne var ki mertçe yaşamak herkesin elindeyken uzun yaşamak kimsenin elinde değildir!"

 
created by Kocamaniz.biz